O mně

Dovolte, abych se představil.

Jmenuji se Tomáš Morawiec a narodil jsem se 27. ledna 1983 v Českém Těšíně. Kupodivu jako většina lidí, jsem se vyskytnul jako malé mimino. 🙂 Postupně jsem rostl a vyvíjel se…

Během života jsem úspěšně prošel mateřskou školkou, základní školou a poté i střední. Vystudoval jsem čtyřletý obor Mechanik silnoproudých zařízení a řeknu vám, že Maturita byla docela sranda. Dál už jsem nestudoval (z vlastní blbosti).

Po škole jsem pracoval v různých oborech a v současné době makám ve firmě, která vyrábí různé díly pro automobily. Tak trochu jsem i podnikal a docela mě to bavilo. Hlavním oborem mého podnikání byly parfémy a kosmetika. Živnost jsem nakonec musel z osobních důvodů ukončit.

V současnosti se nejvíce věnuji psaní článků, osobnímu rozvoji a time managementu. Také ještě pracuji na několika projektech, které mi zabírají spoustu mého volného času. Nebudu se zatím konkrétněji zmiňovat, ale po dokončení a spuštění každého z nich se to určitě dozvíte jako první 😉 na tomto webu.

Pokud jde o mé záliby a koníčky, tak asi nejraději jezdím na kole a plavu. Taky rád posedím s přáteli u dobrého vína nebo pivka. Zajímám se o aktuální dění, osobní rozvoj a štve mě politika. 🙂

Jo a ještě maličkost…

Při komunikaci se mnou mi prosím tykejte.  🙂

Napsat komentář

Name and email are required. Your email address will not be published.